048 3211 211
048 3211 211
x

Napísali o nás

Domov > Napísali o nás
blog_post_116

Maxima poisťovňa v spolupráci s Rodinným lekárom získala Cenu Pokroku za rok 2017 v Českej Republike

11.09.2017

Slávnostné vyhlásenie Ceny Pokroku 2017 bolo 26. Októbra. O výsledku rozhodovala odborná porota zložená z finančných špecialistov, ekonomických novinárov a ďalších. viac »

blog_post_84

Lekár na telefóne vybaví za pacienta aj vyšetrenie

01.18.2017

V dôsledku dlhej čakacej doby sa k špecialistovi slovenský pacient dostane niekedy až po niekoľkých mesiacoch. Služba Rodinný lekár vybaví objednanie na vyšetrenie za pacienta. viac »

blog_post_65

Ušetriť u lekára môžete už pri najbližšom zdravotnom probléme

10.05.2016

To, že službu ​​Rodinný lekár môžete získať až s 50% zľavou ste už určite zaregistrovali, ale ako tieto zľavy využiť? viac »

blog_post_64

Ako prežiť kritické chrípkové obdobie jesene a zimy v zdraví?

10.03.2016

Záleží nám na Vašej pohode, preto sme sa rozhodli ušetriť Vaše financie, aby ste vy nemuseli šetriť na svojom zdraví. viac »

blog_post_42

Top blogerka Katka: "Online lekár už nie je budúcnosťou"

06.29.2016

Určite poznáte ten pocit: keď chcete počuť názor ešte jedného lekára alebo nemáte čas ísť za lekárom a objednať sa na ďalší termín. Niektoré témy sa naopak veľmi ťažko hovoria do očí a radšej by ste svoj problém riešili inak. Práve z tejto myšlienky sa zrodila zaujímavá stránka online lekára. viac »

blog_post_21

Skvelí klinickí farmakológovia v službách Rodinného lekára

05.09.2016

Klinická farmakológia v laickom zmysle slova vypĺňa medzeru medzi laboratórnou vedou a praxou. Jej funkčnosť sa nás dotýka až v okamihu, kedy sme nútení navštíviť viacerých odborných lekárov a každý z nich nám predpíše konkrétny typ lieku s rozdielnymi účinkami, vedľajšími kontraindikáciami, spôsobom užitia a množstvom účinnej látky. viac »

blog_post_15

Fit - blogerka odpovedá na otázku: PREČO SI ZAOBSTARAŤ SLUŽBU RODINNÝ LEKÁR?

04.21.2016

Službu Rodinný lekár využíva aj známa FIT-blogerka, redaktorka spoluautorka kníh "Z fitka do kuchyne 3" a "Vianoce bez kíl navyše" - Alžbeta Jánošíková. A čo si o nej myslí? viac »

blog_post_11

Čo nás trápi u lekára?

04.19.2016

Pre mnohých z nás je pri návšteve lekára bežnou realitou čakať viac než hodinu. Preplnené čakárne nás často vystavujú riziku, ktoré so sebou prináša nie len meškanie do práce, ale aj nakazenia sa od iných pacientov. Podľa prieskumu agentúry NMS Market Research viac ako 85% nás čaká u lekára viac ako hodinu. Čo je najhoršie občas sa proste nedočkáme a 18% z nás opustí čakáreň bez ošetrenia. viac »

blog_post_12

10 tipov ako využiť lekára na telefóne - 1. časť

04.14.2016

Už tri a pol roka nie je telemedicína iba hudbou budúcnosti. Na Slovenskom trhu je skutočne služba, ktorá Vám umožní lekárovi zavolať, skypovať s ním, či preposielať si emailom správy z lekárskych vyšetrení. Keď som o službe po prvý krát počula, okamžite som v podvedomí začala premýšľať v akej situácií by som lekára na telefóne skutočne využila. Postupom času som prišla na to, že lekár na telefóne je v dnešnej uponáhľanej dobe skutočne užitočnou službou, ktorú využívam kedykoľvek a kdekoľvek v rôznych situáciách. Svoje skúsenosti som zhrnula do 10 bodov, tak pozorne čítaj a vyskúšaj to tiež ;) viac »

blog_post_6

Pani doktorka, pomôžete môjmu bábätku?!

01.19.2019

Milá redakcia MAMA a Ja, chcem sa vám poďakovať za skvelú službu RODINNÝ LEKÁR, o ktorej sme sa dozvedeli práve vďaka vám. Priznám sa, že som si pôvodne myslela, že ju budeme mať len „pre istotu“, pre môj dobrý pocit, ale v skutočnosti lekára... viac »

Hledej